Cornelis Kloos - Potlood / aquarel

Cornelis Kloos - Potlood / aquarel kopen? Bied vanaf 600!
  • Cornelis Kloos (1895-1976)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.8 cm x 17.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
afmetingen aquarel 30.8 x 17.9    plus passe partout

Cornelis Kloos (1895-1976)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  JSK

4 verkochte items
17.9 cm
30.8 cm
Starttijd:31-08-2018 om 11:40
Eindtijd:09-09-2018 om 12:08
Openingsbod € 600
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatiemeppel, Nederland
VerzendingWereldwijd