Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De lijst van het schilderij bevat enkele hele lichte beschadigingen, verder is het werk in goede staat. De authenticiteit kan niet met zekerheid worden vastgesteld, maar gezien de ondertekening lijkt deze wel in orde. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lottum, Nederland |
Objectlocatie | Lottum, Nederland |
Starttijd | 9-4-2023 om 7:40 |
Eindtijd | 1-10-2023 om 9:48 |