Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen]
Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Cornelis van Oel.
Voorstelling van het Academiegebouw aan het Rapenburg in Leiden.
Gelijst, beeldmaat 32x19,5, lijstmaat 48x33
Gesigneerd r.o. 'CvanOel' en gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'CvO'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 30-4-2016 om 21:16 |
Eindtijd | 9-5-2016 om 21:16 |