Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur

Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur kopen? Bied vanaf 1000!
Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur kopen? Bied vanaf 1000!Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur kopen? Bied vanaf 1000!Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur kopen? Bied vanaf 1000!Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur kopen? Bied vanaf 1000!Cornelis Westerbeek (sr.) - Stilleven in de natuur kopen? Bied vanaf 1000!
  • Cornelis Westerbeek (sr.) (1844-1903)
Jaartal1893
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen60.5 cm x 100 cm (h x b)
Incl. lijst79 cm x 119 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Street Art, Pop Art & Pop Culture Special special.
Stilleven , grazende koeien aan een grachtje met bruggetje.

Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieEerste straat 149. 3680 Maaseik,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd18-9-2023 om 20:22
Eindtijd25-9-2023 om 20:09