Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie

Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!
Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!Cornelius Mortier - Carte Generale Du Duche Selesie Polen Tsjechie kopen? Bied vanaf 400!
  • Cornelius Mortier (1699-1783)
TypeCartografie
Jaartal1741
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 57 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Heel mooie originele oud ingekleurde kaart van  Selesie .Polen ,Tsjechie ,Duitsland
ARTE EERALE DU DUCHE DE SILESIE diviseeen les XVII Moindres  PRINCIPAUTES et DOMAINES
Met rechtsboven  een plattegrond van Breslaw
Uitgegeven door Covens en Mortier
Afm papier 67 x  57,5 cm
mooie kaart
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Cornelius Mortier (1699-1783)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
57 cm
50 cm
Starttijd18-2-2023 om 18:38
Eindtijd4-3-2023 om 22:03
Openingsbod € 400
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland