Cornelius Rogge - ets - zonder titel

Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 60,00

Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Cornelius Rogge - ets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  bewe
FA. (2)

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Cornelius Rogge (1932)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 / 10

Cornelius Rogge (1932) is een Nederlandse beeldhouwer, installatiekunstenaar en tekenaar. Rogge bezocht van 1950 tot 1952 het Instituut voor kunstnijverheidsonderwijs (de latere Gerrit Rietveld Academie) in Amsterdam. Van 1955 tot 1957 studeerde hij aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Hij kreeg in 1971 de American Casandra Award en in 1986 voor zijn oeuvre de David Röell Prijs van het Prins Bernhard Cultuurfonds.
Rogge is een vertegenwoordiger van de moderne kunst uit de periode na de Tweede Wereldoorlog. Zijn werk is aanwezig in de belangrijke Nederlandse kunstmusea. Zijn Windzuil staat in Amsterdam Nieuw-West.

Aangeboden wordt een ets. Het werk is in goede staat. De randen vertonen wat gelige vlekjes van het bewaren. In de bovenrand zit een klein deukje en de linker benedenhoek is gebutst. Zie de foto's.

Het werk is in goede staat. De randen vertonen wat gelige vlekjes van het bewaren. In de bovenrand zit een klein deukje en de linker benedenhoek is gebutst. Zie de foto's.

Cornelius Rogge (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  bewe
FA. (2)

16 verkochte items
76 cm
56 cm

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:09-08-2019 om 17:46
Eindtijd:18-08-2019 om 19:51

Biedingen (12):

Tefaf
17 aug. / 19:25
€ 60
xaverius10
17 aug. / 19:25
€ 50
Tefaf
17 aug. / 19:25
€ 50
xaverius10
17 aug. / 19:24
€ 45
Tefaf
17 aug. / 19:24
€ 40
xaverius10
17 aug. / 19:24
€ 35
Tefaf
17 aug. / 19:24
€ 30
xaverius10
17 aug. / 12:00
€ 25
Tefaf
14 aug. / 14:14
€ 20
daanj
14 aug. / 14:13
€ 15
Tefaf
14 aug. / 14:13
€ 15
daanj
10 aug. / 13:01
€ 10