Corn.Vreedenburgh - tekening Amsterdam Damrak met Beurs Berlage gesigneerd

Corn.Vreedenburgh - tekening Amsterdam Damrak met Beurs Berlage gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 61,00

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Cornelis Vreedenburgh 1880 - 1946
Titel/Voorstelling: "Amsterdam Damrak met beurs van Berlage"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : houtskool/potlood op papier
Maten : 28 x 22 (papier) en 50 x 36 cm (in passe partout)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( papier iets vergeeld )

Dit item is verkocht voor 61,00

Starttijd:01-12-2014 om 15:38
Eindtijd:14-12-2014 om 15:38

Biedingen (17):

11303
14 dec. / 15:26
€ 61
fransdelaat
14 dec. / 15:26
€ 56
11303
14 dec. / 15:26
€ 51
fransdelaat
14 dec. / 15:26
€ 46
11303
14 dec. / 13:32
€ 41
Sjoerd
14 dec. / 13:32
€ 36
11303
14 dec. / 10:00
€ 31
Sjoerd
14 dec. / 10:00
€ 26
11303
14 dec. / 10:00
€ 21
Sjoerd
14 dec. / 10:00
€ 19
11303
14 dec. / 09:09
€ 17
Sjoerd
14 dec. / 09:09
€ 15
Sjoerd
4 dec. / 21:19
€ 9
henkepenkie
4 dec. / 21:19
€ 7
Sjoerd
4 dec. / 21:19
€ 5
henkepenkie
1 dec. / 18:48
€ 3
wammes
1 dec. / 16:47
€ 1