Cornelis Vreedenburgh - Corn.Vreedenburgh - tekening Amsterdam Damrak met Beurs Berlage gesigneerd - Verkocht

Corn.Vreedenburgh - tekening Amsterdam Damrak met Beurs Berlage gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

  • Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Cornelis Vreedenburgh 1880 - 1946
Titel/Voorstelling: "Amsterdam Damrak met beurs van Berlage"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : houtskool/potlood op papier
Maten : 28 x 22 (papier) en 50 x 36 cm (in passe partout)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( papier iets vergeeld )

Starttijd1-12-2014 om 15:38
Eindtijd14-12-2014 om 15:38
Biedingen (17)