Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar : Cornelis Vreedenburgh 1880 - 1946
Titel/Voorstelling: "Amsterdam Damrak met beurs van Berlage"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : houtskool/potlood op papier
Maten : 28 x 22 (papier) en 50 x 36 cm (in passe partout)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk ( scheurtje in papierrand en bruine vlek onderrand - papier iets vergeeld )
Starttijd | 3-4-2015 om 15:30 |
Eindtijd | 12-4-2015 om 15:40 |