Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Brons |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 10 x 2 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Bronzen sculptuur |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zeer unieke 6 brons beeld van een Vrolijk Koppel schittert samen. De maker van dit kunstwerk is Corry Ammerlann ,Gesigneerd Corry AMMERLAAN (1947) Kunstenaar Corry Ammerlaan is actief als beeldhouwer en schilder. Ze studeerde aan de pabo en werd docent. Later richtte ze zich meer op de kunsten. In haar werk staat de mens vaak centraal. Ammerlaan is tegenwoordig werkzaam als artistiek directeur van Artihove. Afmetingen Hoogte 10 cm Diameter 4 cm Het is een perfecte woondecoratie en een fantastisch model voor de fotosessie. De foto's maken deel uit van de beschrijving Deze object wordt professioneel verpakt in beschermende folie met milieuvriendelijk vulmateriaal + verpakking op maat gemaakt moet worden prijs heeft opgenomen. Er wordt standaard dubbeldikke kartonnen dozen gebruikt ter bescherming van uw aankoop. Koper ontvangt een T&T code. Alle zendingen worden aangetekend en verzekerd verstuurd.) | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Epe, Nederland |
Starttijd | 26-5-2022 om 4:39 |
Eindtijd | 11-6-2022 om 21:00 |