Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal - Verkocht

Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Een prachtige de mensen in centraal kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk3D Multiples & Objecten
Jaartal2000
Techniek3D Multiples & Objecten
StijlArt Deco
Afmetingen11 x 10 x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht0.8 gram
GesigneerdOngesigneerd
itemOptions.undefined.labelBeeld mensen in centraal
Zeer unieke brons beeld van Corry Ammerlaan.
Hij benadert alle mensen namelijk altijd met respect en waardering. Hij zet écht de mensen centraal.

Techniek Brons
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Afmetingen 11 cm x 10 cm x 3,5 cm (h x b x d)
Gewicht 800 gram
Gesigneerd Handgesigneerd

Het is een perfecte woondecoratie en een fantastisch model voor de fotosessie.

De foto's maken deel uit van de beschrijving

Deze object wordt professioneel verpakt in beschermende folie met milieuvriendelijk vulmateriaal + verpakking op maat gemaakt moet worden prijs heeft opgenomen. Er wordt standaard dubbeldikke kartonnen dozen gebruikt ter bescherming van uw aankoop. Koper ontvangt een T&T code. Alle zendingen worden aangetekend en verzekerd verstuurd.)

Techniek Brons
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Gewicht 800 gram
Gesigneerd Handgesigneerd

Binnen Nederland € 12,70
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEpe,  Nederland
Starttijd20-5-2022 om 8:09
Eindtijd1-6-2022 om 21:41
Biedingen (10)