Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2000 |
Techniek | 3D Multiples & Objecten |
Stijl | Art Deco |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 11 x 10 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 0.8 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
itemOptions.undefined.label | Beeld mensen in centraal |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zeer unieke brons beeld van Corry Ammerlaan. Hij benadert alle mensen namelijk altijd met respect en waardering. Hij zet écht de mensen centraal. Techniek Brons Stijl Abstract Onderwerp Figuren Afmetingen 11 cm x 10 cm x 3,5 cm (h x b x d) Gewicht 800 gram Gesigneerd Handgesigneerd Het is een perfecte woondecoratie en een fantastisch model voor de fotosessie. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Epe, Nederland |
Starttijd | 20-5-2022 om 8:09 |
Eindtijd | 1-6-2022 om 21:41 |