Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd - Verkocht

Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Keramiek kan en 5 bekers , gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen21 cm x 9 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Corry Ammerlaan, Artihove
Kan  met tuit,  gesigneerd
Hoogte 21 cm
5 bekers
Hoogte 11 cm
Mooie kleuren met goud
Gesigneerd
Conditie uitstekend

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (4)

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

555 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
9 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2022 om 23:55
Eindtijd:28-12-2022 om 22:23
Biedingen (10)
Jpph
26 dec. / 14:15
€ 26
Annetted
26 dec. / 14:15
€ 21
Jpph
26 dec. / 14:15
€ 21
Annetted
23 dec. / 18:13
€ 16
Drsg
23 dec. / 18:13
€ 15
Annetted
23 dec. / 17:29
€ 10
Cwijdenes
23 dec. / 17:29
€ 5
Annetted
23 dec. / 17:29
€ 5
Cwijdenes
23 dec. / 16:44
€ 3
ivosnijders
21 dec. / 09:21
€ 1