Dit lot bestaat uit: 1. Glazen schaal met gewelfde rand en met bronskleurige metalen munt in het midden. Gemerkt: CAN. In goede staat met minimale gebruikssporen in het glas. Afmeting: 9 cm hoog en een doorsnede van 30 cm.
2. Glazen karaf met zware zilverkleurige metalen stop van een bol met daarop 6 figuren. Niet gemerkt. In zeer goede staat. Afmetingen: 31 cm. hoog en de onderzijde heeft een doorsnede van 13 cm.
3. 3D object met 5 figuren. Gemerkt: CAN. In zeer goede staat. Afmetingen: 10 cm. hoog, 10 cm. breed en 8 cm. diep.
4. Klein bronskleurig beeldje met 3 figuren. Onduidelijk gemerkt. In zeer goede staat. Afmetingen: 8 cm. hoog, 6 cm. breed en 4 cm. diep.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,00