Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje op sokkel " BEDANKT "

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje op sokkel " BEDANKT " kopen? Bied vanaf 35!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 35,00

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje op sokkel " BEDANKT " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje op sokkel " BEDANKT " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje op sokkel " BEDANKT " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje op sokkel " BEDANKT " kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen24 cm x 7 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi beeldje op marmeren sokkel met de titel " Bedankt `"
De totale hoogte is 24 cm.
Gesigneerd op het voetje.

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
7
24
5

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:29-05-2019 om 21:00
Eindtijd:01-06-2019 om 20:32

Henk889
31 mei / 23:02
€ 35