Corry Ammerlaan - Presenteer set - Verkocht

Corry Ammerlaan - Presenteer set kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Corry Ammerlaan - Presenteer set kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Presenteer set kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Presenteer set kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Presenteer set kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Presenteer set kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
306 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeDesign
Afmetingen4 cm x 34 cm x 23 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie presenteer set die bestaat uit: een schaal, twee schaaltjes en een bootschaal

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze designer(2)
Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
306 verkochte items
34
4
23
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:17-02-2019 om 09:33
Eindtijd:17-03-2019 om 18:54
4Hester
17 mrt. / 15:23
€ 10