Crit Rousseau | Kok Speelt Eerste Viool | litho | 709 van 1000 - Verkocht

Crit Rousseau | Kok Speelt Eerste Viool | litho | 709 van 1000 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  GalerieTON
FA. (3)

64 verkochte items
  • Chrit Rousseau (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van de Maastrichtenaar Crit Rousseau, titel Kok Speelt Eerste Viool (709 van 1000). Op natuurpapier, afmetingen 14,5 x 20 cm. gesigneerd rechtsonder (potlood).

Chrit Rousseau (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  GalerieTON
FA. (3)

64 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-03-2015 om 13:59
Eindtijd:27-03-2015 om 13:59
Elektroboten
27 mrt. / 09:42
€ 20