Cyril Lixenberg - Cyril Lixenberg: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst - Verkocht

Cyril Lixenberg: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Cyril Lixenberg: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Cyril Lixenberg: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Cyril Lixenberg: Zeefdruk, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Cyril Lixenberg (1932-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 63,5 cm x 63,5 cm
Oplage:  30/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In goede staat, maar met enkele oxidatiestipjes in de randen van het blad en de randen van het beeld zijn wat vergeeld.

Administratieve code:

QQSN

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam-zo, Nederland

ObjectlocatieAmsterdam-ZO,  Nederland
Starttijd14-9-2017 om 10:26
Eindtijd24-9-2017 om 10:26