DAKA-AANBIEDING!! CORNEILLE. Bord. - Verkocht

DAKA-AANBIEDING!!  CORNEILLE.  Bord. kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 28,00

DAKA-AANBIEDING!!  CORNEILLE.  Bord. kopen? Bied vanaf 23!DAKA-AANBIEDING!!  CORNEILLE.  Bord. kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves

Het overbekende bord van Corneille.

Diameter:  30 cm.

Signatuur: In de afbeelding meegebakken.  ( Voor- èn achterzijde )

Verzendkosten: € 10,-  (binnen Nederland)

De DAKA GROUP is een unieke samenwerking van een selecte groep kunstaanbieders op kunstveiling.nl. Elke Donderdagavond tussen 19.00 en 24.00 uur worden er een aantal kunstwerken geveild die allen een startbod van € 23,-  hebben. ( de verzendkosten zijn maximaal € 12,-. maar meestal lager )
Zo kunt u in het bezit komen van een mooi kunstwerk voor een relatief zeer lage prijs.
Omdat de werken al ruim voor de Donderdag geplaatst worden heeft u alle tijd om iets van uw gading uit te zoeken.
De leden van de DAKA group zijn herkenbaar aan het in hun aanbieding toegevoegde LOGO en/of in de begeleidende tekst.

Bent U degene die als eerste een bod van € 23,- doet ?  Dan heeft U de meeste
kans op een prachtig kunstwerk voor een zeer lage prijs.

Donderdagavond is er dus Koopavond bij deze Kunstveiling!

Dit item is verkocht voor 28,00
Starttijd:15-06-2014 om 21:18
Eindtijd:26-06-2014 om 21:18
Biedingen (2)
Cantia
21 jun. / 22:52
€ 28
ArtAtelier
17 jun. / 14:35
€ 23