'DAKA' aanbieding; J.Schouten? - aquarel - boerderij aan rivier.

'DAKA' aanbieding;  J.Schouten?  -  aquarel - boerderij aan rivier. kopen? Bied vanaf 23!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00

'DAKA' aanbieding;  J.Schouten?  -  aquarel - boerderij aan rivier. kopen? Bied vanaf 23!'DAKA' aanbieding;  J.Schouten?  -  aquarel - boerderij aan rivier. kopen? Bied vanaf 23!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Mooi aquarel met voorstelling van een boerderij aan de rivier. Gesigneerd rechtsonder in de aquarel. Doorgeschilderd over het passe partout! Afmetingen inclusief paase partout;  40 x 50 cm. Verzending aangetekend, Nederland 10 euro. Ophalen mogelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items

Dit item is verkocht voor 23,00

Starttijd:15-08-2014 om 22:37
Eindtijd:21-08-2014 om 22:37

Haagskunsthuis
20 aug. / 19:35
€ 23