Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work

Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - en Gordon Burn - Gesigneerd boek, On the way to work kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (269)
  • Damien Hirst (1965)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2001
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen23.5 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Damien Hirst en Gordon Burn, On the Way to Work

Conversaties tussen Damien Hirst en Gordon Burn - 12 interviews gedurende 8 jaar. Gesigneerd door Damien Hirst. Hardcover.

Uitgever: Faber and Faber ISBN 978-0-571202-57-7

Lichte gebruikssporen.

Damien Hirst (1965)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
19 cm
23.5 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-05-2020 om 16:01
Eindtijd:31-05-2020 om 20:21

Biedingen (13):

Kwakmania
31 mei / 20:14
€ 60
Rex2205
31 mei / 20:13
€ 50
Kwakmania
31 mei / 20:06
€ 45
Rex2205
31 mei / 20:03
€ 40
Kwakmania
31 mei / 20:00
€ 35
Rex2205
31 mei / 19:46
€ 30
vdsgams
31 mei / 19:46
€ 26
vdsgams
18 mei / 18:40
€ 25
Johannes56
18 mei / 18:40
€ 20
vdsgams
18 mei / 08:55
€ 15
Jurgenv1
18 mei / 08:55
€ 10
Jurgenv1
17 mei / 19:28
€ 3
nelleke1958
15 mei / 16:56
€ 1