Damien Hirst - In the age of uncertainty

Damien Hirst - In the age of uncertainty kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Damien Hirst - In the age of uncertainty kopen? Bied vanaf 175!Damien Hirst - In the age of uncertainty kopen? Bied vanaf 175!Damien Hirst - In the age of uncertainty kopen? Bied vanaf 175!Damien Hirst - In the age of uncertainty kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Artquake
FA. (9)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
  • Damien Hirst (1965)
Jaartal2003
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi offset-litho  van Damien Hirst
Titel in the age of uncertainty
Handgesigneerd met zwarte marker
White cube gallery

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden

Damien Hirst (1965)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Artquake
FA. (9)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
60 cm
84 cm

Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-07-2020 om 22:49
Eindtijd:14-10-2020 om 13:56

ArtAtelier
14 okt. / 00:28
€ 140