Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige compositie van de Duitser Heinrich Neuy, één van de jongste Bauhaus kunstenaars. Aquarel op stijf aquarelpapier, gemonogrammeerd en gedateerd (’86) rechtsonder, in uitstekende conditie. Deze aquarel komt met twee boekjes: “Der Bauhausmaler Heinrich Neuy” (1986, handgesigneerd en genummerd (27/30)) en “Heinrich Neuy - Bauhaus - Der Weg zur abstrakten Malerei” (1984).
Afmetingen: 25cm x 22cm (boekjes), 18cm x 18cm (aquarelblad)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-10-2023 om 11:50 |
Eindtijd | 23-10-2023 om 21:00 |