Dan Erceanu - Zwillinge - Verkocht

Dan Erceanu - Zwillinge kopen? Bied vanaf 69!
Dan Erceanu - Zwillinge kopen? Bied vanaf 69!Dan Erceanu - Zwillinge kopen? Bied vanaf 69!Dan Erceanu - Zwillinge kopen? Bied vanaf 69!
  • Dan Erceanu (1943-2021)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Dan Erceanu (geboren 1943), aquatint, 1985

Dan Erceanu (geboren 1943), aquatint 'Zwillinge', 1985. Editie: 100 motieven, getiteld middenonder, handgesigneerd rechtsonder. Afmetingen plaat H 40cm, B 30cm.
Erceanu werd in 1943 in Boekarest / Roemenië geboren. 1963 tot 1969 studeerde aan de kunstacademie van Boekarest. Sinds 1971 lid van de Roemeense kunstenaarsvereniging. Sinds 1972 tal van prijsonderscheidingen u. a. de gouden medaille van de Internationale Grafische Biënnale in Florence / Italië, prijs voor grafische kunst van de Roemeense Vereniging van Kunstenaars. Talloze solotentoonstellingen in Roemenië, Duitsland, Israël en Amerika, evenals deelname aan internationale kunstbeurzen en tentoonstellingen.

Dan Erceanu (1943-2021)

Roemeens Roemeens Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
50 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2023 om 10:52
Eindtijd:13-01-2023 om 22:03
RamondinoJ
12 jan. / 20:27
€ 69