Dana Andreev - c3340-2, Brisk

Dana Andreev - c3340-2, Brisk kopen? Bied vanaf 75!

Dana Andreev - c3340-2, Brisk

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Dana Andreev - c3340-2, Brisk kopen? Bied vanaf 75!Dana Andreev - c3340-2, Brisk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Dana Andreev (1951)
Jaartal1995
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 cm x 12 cm (h x b)
Lijst30 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
C3340-2
Dana Andreev
ets, gekleurd, gesigneerd r.o. Dana Andreev, 92
titel: Brisk, opl 1/10, voorstelling, kop in rood
beeldmaat: 9x12 cm, lijstmaat: 30x32 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

staat: papier licht verkleurd door de tijd, lijst slijtschade door de tijd

Dana Andreev (1951)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
32 cm
30 cm
12 cm
9 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-03-2019 om 19:01
Eindtijd:16-04-2020 om 19:23

Bubo
16 apr. / 18:43
€ 75