Dana Andreev - Whisper

Dana Andreev - Whisper kopen? Bied vanaf 125!
Dana Andreev - Whisper kopen? Bied vanaf 125!Dana Andreev - Whisper kopen? Bied vanaf 125!Dana Andreev - Whisper kopen? Bied vanaf 125!Dana Andreev - Whisper kopen? Bied vanaf 125!
  • Dana Andreev (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
Lijst85 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In prima staat

Dana Andreev (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Frank59
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
113 cm
85 cm
85 cm
60 cm
Starttijd:29-11-2022 om 13:29
Eindtijd:04-12-2022 om 19:10
Openingsbod € 125
ObjectlocatieAMSTERDAM,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie