Daniel Muhlhaus - C4775, Zicht op Dordrecht - Verkocht

Daniel Muhlhaus - C4775, Zicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 632,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Daniel Muhlhaus - C4775, Zicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 550!Daniel Muhlhaus - C4775, Zicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 550!Daniel Muhlhaus - C4775, Zicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Daniel Muhlhaus (1907-1981)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

C4775, Daniël Mühlhaus, Zicht op Dordrecht, olie op doek, linksonder gesigneerd, doekmaat 50 x 40 cm, lijstmaat 64 x 54 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat licht oppervlaktevuil en licht verkleurde vernis door de tijd, lijst bevat licht oppervlaktevuil door de tijd.

Daniel Muhlhaus (1907-1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
54 cm
64 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 632,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-08-2020 om 16:22
Eindtijd:27-08-2020 om 19:42
wapse
27 aug. / 00:33
€ 550