Zeefdruk op papier en Acrylglas van Daniel Spoerri (1930). Deze 3D constructie is ingelijst en gemaakt in 2014. Uitgave Galerie F te Duitsland. Formaat 106 x 59 x 4 cm. Het werk staat vermeld en afgebeeld in het boekje met alle multiples van Spoerri op bladzijde 15. Een kopie wordt bij geleverd. Het werk is gesigneerd en genummerd 2/50 op de achterzijde. De lijst moet aan de onderzijde wat beter vastgezet worden. Dat is een kleinigheid voor een lijstenmaker. wordt aangetekend verstuurd. Afhalen heeft de voorkeur i.v.m grootte.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00