Fraai wintergezicht met schaatsers van Daniel "Dan" Bekking.
Gesigneerd: met stempel op voor- en achterzijde ( de titel is wel door de kunstenaar geschreven) Titel: Schaatsenrijders Nummer: T99 (op sticker op het glas en op de achterkant)
Het werk zit in de originele lijst achter glas. De lijst is beschadigd.
Ophalen of verzenden
Goed
Vergeling aan de randen.
En een paar vochtstipjes.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede (n-h), Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 15,55
Wereldwijd
€ 30,00