Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33.5 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr. 1 van 99 exemplaren. |
Een ingelijste litho van de Italiaanse kunstenares Daniela Romano ((1947-2009).
-Gesigneerd en genummerd met potlood en gemaakt in een oplage van 99 exemplaren. Dit is nummer 1.
-Jaartal onbekend.
-Ingelijst in een eenvoudige houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 33,5 x 43,5. Beeld/litho, ca. 25 x 33 cm.
-Herkomst: Uit de privécollectie van de kunstenaar Fon Klement (1930-2000).
-Conditie: In prima staat. Het papier van de litho is licht ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Daniela Romano (Napoli 1947-2009 Rome), Italiaanse beeldend kunstenares, schilder.
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In prima staat. Het papier van de litho is licht ‘vergeeld’. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-4-2021 om 16:21 |
Eindtijd | 29-4-2021 om 19:18 |