Daniele Jumet - COBRA KOP

Daniele Jumet - COBRA KOP kopen? Bied vanaf 16!

Daniele Jumet - COBRA KOP

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 21,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Daniele Jumet - COBRA KOP kopen? Bied vanaf 16!Daniele Jumet - COBRA KOP kopen? Bied vanaf 16!

Daniele Jumet

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Daniele Jumet
TypeTekening / Aquarel

Daniele Jumet

COBRA KOP

Gemengde techniek in de maat 9 x 15 cm.

Gesigneerd met potlood onder. In lijstje met glas 19 x 25 cm

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

BELGIE 14 EURO

Daniele Jumet

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:17-04-2014 om 20:27
Eindtijd:24-04-2014 om 20:27

Biedingen (2):

minke004
24 apr. / 15:49
€ 21
Hakkiehakkie
19 apr. / 20:02
€ 16