Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 2004 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 150 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
conditie redelijk tot goed. Wellicht opnieuw op spanning brengen. | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 16-9-2019 om 11:10 |
Eindtijd | 21-9-2019 om 19:18 |