Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 80 x 130 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
in mooie staat, kan zo aan de muur | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 3-5-2021 om 18:54 |
Eindtijd | 9-5-2021 om 20:19 |