Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 2007 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dario Bosa is een ware dichter op doek, die altijd op zoek is naar de harmonie van vorm, kleur, materie en techniek. De kwaliteit van de compositie en balans in zijn werk valt direct op, maar het is de onuitputtelijke zoektocht naar schoonheid die zijn werk zo indrukwekkend maakt. Daarbij weet de kunstenaar de zwoele warmte en het ritme van het Braziliaanse straatleven bijna tastbaar te vereeuwigen in zijn doeken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland |
Objectlocatie | Amersfoort, Nederland |
Starttijd | 12-3-2021 om 13:29 |
Eindtijd | 18-3-2021 om 21:55 |