Dario Bosa - Party of three - Verkocht

Dario Bosa - Party of three kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Dario Bosa - Party of three kopen? Bied vanaf 200!Dario Bosa - Party of three kopen? Bied vanaf 200!Dario Bosa - Party of three kopen? Bied vanaf 200!Dario Bosa - Party of three kopen? Bied vanaf 200!Dario Bosa - Party of three kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Jarteg

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Dario Bosa (1958)
Jaartal2007
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 180 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label60 cm x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Certificaat van echtheid aanwezi

Dario Bosa (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Jarteg

Lid sinds 2018
1 verkochte items
180 cm
60 cm
180 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:23-07-2018 om 13:03
Eindtijd:05-08-2018 om 22:03
Hermsen
03 aug. / 17:27
€ 200