Darja Vos: Zeefdruk, 'Les Silhouettes'

Darja Vos: Zeefdruk, 'Les Silhouettes' kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Darja Vos: Zeefdruk, 'Les Silhouettes' kopen? Bied vanaf 1!Darja Vos: Zeefdruk, 'Les Silhouettes' kopen? Bied vanaf 1!Darja Vos: Zeefdruk, 'Les Silhouettes' kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Darja Vos (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk op geschept papier. Ingelijst.

Jaartal: 2000. Oplage: 84/200

Beeldmaat: 54 x 66 cm. Bladmaat: 57 x 76 cm.

Gesigneerd, getiteld en genummerd met potlood links in de marge.

Conditie: In zeer goede staat.

N.B. De lijst maakt geen onderdeel uit van dit lot; m.a.w. u biedt enkel op de zeefdruk, niét op de lijst.

Bij afhalen krijgt u het werk ingelijst mee. Dit geldt ook voor bezorging per koerier. Verzending echter geschiedt zònder de lijst.

Dit item is verkocht voor 16,00

Starttijd:19-08-2017 om 20:53
Eindtijd:28-08-2017 om 19:58

Biedingen (8):

deneefvanklaas
28 aug. / 19:53
€ 16
stama
28 aug. / 19:53
€ 14
deneefvanklaas
27 aug. / 23:53
€ 12
art
26 aug. / 10:57
€ 10
deneefvanklaas
26 aug. / 09:09
€ 8
art
26 aug. / 09:09
€ 6
art
26 aug. / 07:53
€ 3
deneefvanklaas
22 aug. / 23:25
€ 1