Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. - Verkocht

Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. kopen? Bied vanaf 50!Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. kopen? Bied vanaf 50!Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. kopen? Bied vanaf 50!Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. kopen? Bied vanaf 50!Darja Vos - Zeefdruk ‘ Habban Olla Vogala ‘ ingelijst. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Darja Vos (1961)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 26 cm (h x b)
Lijst91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
Zeefdruk met de afbeelding van een vogelnest van Darja Vos. Nr XI van XII.

Darja Vos (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
71 cm
91 cm
26 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:17-08-2018 om 11:59
Eindtijd:20-08-2018 om 20:24
dutchalien
20 aug. / 14:20
€ 50