David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee - Verkocht

David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee kopen? Bied vanaf 250!David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee kopen? Bied vanaf 250!David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee kopen? Bied vanaf 250!David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee kopen? Bied vanaf 250!David Bade: Gouache, Contemporary Artist met alle winden mee kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • David Bade (1970)
TypeTekening / Aquarel

Mooie tekening van kunstenaar David Bade!
Het werk van deze internationaal bekende kunstenaar maakte in 1995 deel uit van de Biënnale van Venetië en was onder meer te zien in het Gemeentemuseum Den Haag, De Hallen Haarlem en het Stedelijk Museum Amsterdam.

Titel: Contemporary Artist met alle winden mee
Jaartal: 1995
Afmetingen blad: 70 cm x 50 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Gouache op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat. (met puniasegaatjes in de hoeken van het blad)
Herkomst: Nalatenschap componist Walter Hekster

Administratieve code:

QQSHOP

David Bade (1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:12-04-2017 om 11:18
Eindtijd:23-04-2017 om 11:18
RvZ
23 apr. / 11:05
€ 250