David Hockney - Le Plongeur - Verkocht

David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!
Prenten & Uitgaves

David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!David Hockney - Le Plongeur kopen? Bied vanaf 250!
  • David Hockney (1937)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen101 x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
  • Originele poster uit de jaren 70 voor de Olympische Spiele Munchen 1972, gedrukt op zwaar houtvrij papier. Met gedrukte handtekening in de afbeelding (niet handgesigneerd) en gelimiteerd tot 4000 exemplaren. Geen modern exemplaar - dit is het origineel, poster! Uitgegeven door Editions Olympia, München. Literatuur: Baggott, Brian Hockney Posters Londen: Pavillion Books Ltd, (1987), p25. Baggott, Brian David Hockney: Poster Art San Francisco: Chronicle Books, 1995, p34

Een grote, opvallende en nu zeldzame poster voor de Olympische Spelen van de meest bankabele artiest van Groot-Brittannië. In uitstekende staat met sterke, heldere kleuren. Zoals je op onze foto's kunt zien.
Binnen België € 9,10
Naar Nederland € 16,95
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHouthalen-Helchteren,  België
Starttijd23-5-2023 om 8:52
Eindtijd4-6-2023 om 21:21