Jaartal | 1981 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18.50 x 19.50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30.60 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
David van Kampen (Leeuwarden 1939)
Gemengde techniek
Unica
Zonder titel
Rechtsonder gemonogrammeerd DvK ’81
Beeldmaat: 18,50 x 19,50 cm
Lijstmaat: 36,50 x 37 cm
Conditie: het kunstwerk vertoont lichte verkleuring, voorzien van o.a. fris passepartout.
Ophangklaar kunstwerk.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 22-5-2022 om 7:40 |
Eindtijd | 27-5-2022 om 19:48 |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |