'De koppenverzamelaarster' - kleurenlithografie

'De koppenverzamelaarster' - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van de Duitse kunstenaar Ernst Fuchs. Handgesigneerd en genummer 16/99. Afmetingen 38,0 cm x 30,5 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:04-10-2014 om 09:48
Eindtijd:11-10-2014 om 09:48

Imar
11 okt. / 09:16
€ 35