De schaatsenrijder - ets uit 1885

De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!De schaatsenrijder - ets uit 1885 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
GesigneerdHandgesigneerd

AFBEELDING 14X18 CM.

LOSBLADIG NIET VERGEELD PAPIER, BEVESTIGD MET ZUURVRIJ TAPE ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS.

IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST, 34X40 CM.

HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT EN KAN ZO AAN DE WAND.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:11-10-2017 om 23:18
Eindtijd:26-10-2017 om 21:18

Hadassa45
26 okt. / 20:47
€ 45