DE SCHREEUW van AD BEEKMANS 1921 - Verkocht

DE SCHREEUW van AD BEEKMANS 1921 kopen? Bied vanaf 20!
DE SCHREEUW van AD BEEKMANS 1921 kopen? Bied vanaf 20!DE SCHREEUW van AD BEEKMANS 1921 kopen? Bied vanaf 20!
  • Ad Beekmans (1904-1978)
TypeTekening / Aquarel

AD BEEKMANS

DE SCHREEUW 1921

TEKENING OP PAPIER IN DE MAAT 16 X 18 CM

STAAT / REDELIJK TOT GOED

GESIGNEERD EN GEDATEERD 1921

ZONDER LIJST

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:24-01-2018 om 20:46
Eindtijd:31-01-2018 om 20:46
Dubbelmonde
31 jan. / 13:40
€ 20