DE TUIN // ETS VAN JAN HEIN VAN ROOY

DE TUIN //  ETS VAN JAN HEIN VAN ROOY kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

DE TUIN //  ETS VAN JAN HEIN VAN ROOY kopen? Bied vanaf 40!DE TUIN //  ETS VAN JAN HEIN VAN ROOY kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jan Hein van Rooy (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi uitgewerkte ets van de landschapsetser Jan Hein van Rooy (Voorburg 1940)

Titel : De tuin

Jaartal : 1973

Afmetingen beeld : 49.3 x 37.3 cm met ruime marges

Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en betiteld

Oplage : dit is nr. 5 van een totale oplage van 25

Ingelijst : voorzien van passepartout met achtervel

Materiaal : ets op geschept papier

Conditie : in uitstekende conditie

Garantie : de prent is volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:31-05-2014 om 14:55
Eindtijd:10-06-2014 om 14:55

tverbeek
1 jun. / 11:33
€ 40