DE ZUSJES MET pop door WILM WOUTERS

DE ZUSJES MET pop door WILM WOUTERS kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

DE ZUSJES MET pop door WILM WOUTERS kopen? Bied vanaf 40!DE ZUSJES MET pop door WILM WOUTERS kopen? Bied vanaf 40!DE ZUSJES MET pop door WILM WOUTERS kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Wilm Wouters (1887-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Wilm Wouters

Voorstelling van twee zusjes met breiwerk en pop

Losbladig, beeldmaat 26x21,5, bladmaat 42x29

Uitgave Vereeniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten 1942

R.o. 'Wilm Wouters' in de druk en getiteld 'De Zusjes'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

ZONDER LIJST

VERZENDEN AANGETEKEND IN KOKER

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:14-06-2017 om 15:43
Eindtijd:19-06-2017 om 20:43

JobWouters
19 jun. / 15:13
€ 40