Death NYC-"Girl" - 2013,gesigneerd, met COA - Verkocht

Death NYC-"Girl" - 2013,gesigneerd, met COA  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Death NYC-"Girl" - 2013,gesigneerd, met COA  kopen? Bied vanaf 1!Death NYC-"Girl" - 2013,gesigneerd, met COA  kopen? Bied vanaf 1!

DEATH NYC

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • DEATH NYC

DEATH NYC

DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York. DEATH kiest er voor om haar identiteit anoniem te houden, ze gelooft dat het haar meer vrijheid geeft om te blijven werken op straat. Ze begon te schilderen op muren en vloeren van de populaire winkels in Soho en Chelsea gebied van New York . DEATH NYC kunstwerken zijn inmiddels te zien in galeries en straten over de hele wereld.

Drie originele werken op originele dollar biljetten In Plastic casing
Techniek: mixed media: sjabloon/verf en sticker op dollar biljet
Gesigneerd gedateerd met stift door de kunstenaar op de achterzijde
Voorzien van gesigneerd COA en sticker/blindstempel

"Girl "

DEATH NYC

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:09-12-2014 om 20:51
Eindtijd:16-12-2014 om 20:51
Biedingen (4)
meadow
12 dec. / 16:37
€ 35
3997
10 dec. / 07:56
€ 30
Paul020nl
10 dec. / 07:56
€ 25
3997
09 dec. / 21:53
€ 1