Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, - Verkocht

Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!
Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!Death NYC, Graffiti Pop Art Print, groot formaat, kopen? Bied vanaf 19!
  • DEATH NYC
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige print van Death Nyc

"Mighty Spray"

Afm.: ca 32 x 45cm

Zeldzaam!

Met COA, droogstempel en goudsticker

Handgesigneerd

Zeer expressieve kleuren!Eyecatcher!

DEATH NYC

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:30-04-2016 om 14:23
Eindtijd:14-05-2016 om 14:23
Biedingen (2)
Guframboy
13 mei / 21:54
€ 21
Sjonni
11 mei / 09:19
€ 19