DEATH NYC, street art print painting,

DEATH NYC, street art print painting,  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

DEATH NYC, street art print painting,  kopen? Bied vanaf 1!DEATH NYC, street art print painting,  kopen? Bied vanaf 1!

DEATH NYC

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
  • DEATH NYC
TypeTekening / Aquarel

Print en schilderij op 1$ biljet

medium:1$ biljet, cut out-print, verf

gesigneerd en gedateerd door de artieste

inclusief originele COA en stempel

geleverd met stevige beschermhoes

authenticiteit gewaarborgd

uit prive-collectie

DEATH NYC

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:11-12-2014 om 19:50
Eindtijd:20-12-2014 om 19:50

Biedingen (9):

dylan
20 dec. / 19:44
€ 25
meadow
16 dec. / 19:56
€ 20
dylan
16 dec. / 19:56
€ 20
meadow
16 dec. / 19:56
€ 17
dylan
16 dec. / 19:56
€ 15
meadow
15 dec. / 18:38
€ 13
nietan
15 dec. / 18:38
€ 11
meadow
12 dec. / 16:38
€ 3
7500
11 dec. / 21:44
€ 1