Dees de Bruyne, Grote Kleurenzeefdruk, Handgesigneerd

Dees de Bruyne, Grote Kleurenzeefdruk, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Dees de Bruyne, Grote Kleurenzeefdruk, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 175!Dees de Bruyne, Grote Kleurenzeefdruk, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Dees De Bruyne (1940-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote kleurenzeefdruk op Arches Rives papier van de kunstenaar Dees de Bruyne (1940-1998).

Het werk is rechtsonder handgesigneerd. Nummer 2/60 Zeldzaam (totale oplage slechts 60)

Werk is ingelijst in kostbare massief houten lijst met zilveren afwerking!!

Afmeting: 102x81cm (inclusief de lijst).

Belangrijke info: Galerie waarde van dit werk is € 1500,-

Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gewaarborgd door aanbieder.

Gezien de waarde van het werk verdient het de voorkeur dat het werk wordt afgehaald.

Starttijd:27-11-2015 om 16:05
Eindtijd:03-12-2015 om 21:05
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNederland