Dees de Bruyne - Kleurenlitho - Verkocht

Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!Dees de Bruyne - Kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Dees De Bruyne (1940-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: BFK Rives.

Editie: 35 ex. nummer 16.

Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 62 x 90 cm. Afbeelding: 54 x 82 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dees De Bruyne (1940-1998)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:29-10-2017 om 18:39
Eindtijd:02-11-2017 om 18:39
aze
01 nov. / 21:22
€ 95