Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2008 |
Afmetingen | 2.5 x 31 cm (h x b) |
Gewicht | 2500 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Collector's items.
Jaartal: 2008
"INFINITE BLABLA"
"DYING IS EASY.....IT'S LIVING SCARES ME TO DEATH"
Deze set is zéér zeldzaam en in perfecte staat, komt samen met originele verpakking en certificaat.
Materiaal: Silver Beach Porcelain.
Groot formaat: 31 cm diameter
Diepte. 2,5 cm hoog.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deurne 2100, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Deurne 2100, België |
Starttijd | 7-7-2021 om 17:39 |
Eindtijd | 31-7-2021 om 10:47 |