Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel + krijt, voorstellende vissersboten in de haven van Den Oever.
Gesigneerd, beeldmaat 23 x 30 cm. Ingelijst.
Starttijd | 24-12-2014 om 10:41 |
Eindtijd | 29-12-2014 om 10:41 |